ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ PARTICIPATIONS ELIT-OPEN ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ 30/09/2018 ORESTIADA TOUR OF NORTH EVROS

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΜΕ ΔΕΛΤΙΟ

ΑΡ. ΟΝΟΜΑ-NAME ΕΠΙΘΕΤΟ-SURNAME ΟΜΑΔΑ-ΣΩΜΑΤΕΙΟ-CYCLING TEAM ΑΡ. ΔΕΛΤΙΟΥ card number ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ- DATE OF BIRTH ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 ΒΟΥΤΣΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΟΞΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΞΑΝΘΗΣ 17177 1995 ΑΝΔΡΩΝ
2 ΒΟΡΡΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ Π Ο ΒΟΛΟΣ 14411 1999 ΑΝΔΡΩΝ
3 Yordan Andreev Cycling Team Tsar Simeon Plovdiv 10011059046 1994 ΑΝΔΡΩΝ
4 JUSTIN RICE ΠΣΚ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 17746 1990 ΑΝΔΡΩΝ
5 ΜΟΥΣΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΣΚ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 17835 1993 ΑΝΔΡΩΝ
6 ΙΝΕΠΟΛΟΓΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΣ  1000  ΔΕΝΤΡΑ 13211 1991 ΑΝΔΡΩΝ
7 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ  1000  ΔΕΝΤΡΑ 16532 1995 ΑΝΔΡΩΝ
8 ΚΟΥΤΜΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΑΣ  1000  ΔΕΝΤΡΑ 12069 1978 ΑΝΔΡΩΝ
9 ΖΕΤΤΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΣ  1000  ΔΕΝΤΡΑ 18025 1996 ΑΝΔΡΩΝ
10 ΓΚΟΥΛΙΑΜΤΖΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΑΣ  1000  ΔΕΝΤΡΑ 15489 1999 ΑΝΔΡΩΝ
11 ΠΡΑΣΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ  1000  ΔΕΝΤΡΑ 16949 1994 ΑΝΔΡΩΝ
12 ΦΛΩΡΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟ ΔΡΑΜΑΣ 14453 1980 ΑΝΔΡΩΝ
13 ΤΣΕΛΕΓΚΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΟ ΔΡΑΜΑΣ 14418 1983 ΑΝΔΡΩΝ
14 ΤΑΙΓΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟ ΔΡΑΜΑΣ 14185 1985 ΑΝΔΡΩΝ
15 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟ ΔΡΑΜΑΣ 17323 1979 ΑΝΔΡΩΝ
16 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΗΣΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ RIDE CODE 15145 1987 ΑΝΔΡΩΝ
17 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΑΙΚΟΣ 18560 1980 ΑΝΔΡΩΝ


ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ OPEN 30/09/2018

ΑΡ. ΟΝΟΜΑ-NAME ΕΠΙΘΕΤΟ-SURNAME ΟΜΑΔΑ-ΣΩΜΑΤΕΙΟ-CYCLING TEAM ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ OPEN Περιοχή/Region: ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ- DATE OF BIRTH
1 Απόστολος Πεχλιβανίδης Ρήσος Ορεστιάδα ΕΦΗΒΩΝ 17+ Έβρος 17/01/2002
2 ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ Η ΔΟΞΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΞΑΝΘΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18+ ΞΑΝΘΗ 06/04/1982
3 Petya Minkova Nessebar – Shockblaze ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18+ Bulgaria 25/06/1991
4 Κυριαζης Φωτεινή ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18+ Σέρρες 30/09/2003
5 Georgi Shengarov Plovdiv ΑΝΔΡΩΝ 60+ Plovdiv 10/08/1957
6 Radoslav Boyadzhiev Plovdiv ΑΝΔΡΩΝ 60+ Plovdiv 25/10/1952
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΡΦΙΔΗΣ ΡΗΣΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΑΝΔΡΩΝ 50+ Ελλάδα 08/08/1964
8 GEORGI PELEV VELOCITY ΑΝΔΡΩΝ 50+ Sofia 09/11/1966
9 DOBROMIR MINCHEV ΑΝΔΡΩΝ 50+ Sofia 23/11/1967
10 ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 50+ ΞΑΝΘΗ 28/08/1962
11 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΛΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 50+ ΕΒΡΟΥ 11/06/1968
12 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΟΞΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 50+ ΘΑΣΟΣ 08/08/1967
13 YILDIRAY OZTURK EBIS ΑΝΔΡΩΝ 50+ EDIRNE 31/12/1966
14 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΡΙΚΟΣ Η ΔΟΞΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΞΑΝΘΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 50+ ΞΑΝΘΗ 19/04/1968
15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΟ ΒΕΛΟΣ-BOTTECCHIA ΑΝΔΡΩΝ 50+ Θεσσαλονίκη 03/08/1962
16 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 50+ ΞΑΝΘΗ 02/12/1967
17 Stanislav SCAC ΑΝΔΡΩΝ 40-49 Sofia 05/01/1978
18 Παναγιώτης – Γαμαγας ΑΝΔΡΩΝ 40-49 Έβρου 15/10/1977
19 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΟΓΛΟΥ PODILATIS RACING TEAM ΑΝΔΡΩΝ 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 01/09/1973
20 Κυριαζής Γιώργος ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 40-49 Σέρρες 05/01/1975
21 Σιωπίδης Κώστας ΑΝΔΡΩΝ 40-49 Κομοτηνη 27/05/1974
22 Nedko Lazarov Chernomorets Burgas ΑΝΔΡΩΝ 40-49 Burgas 08/12/1971
23 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΊ´ΝΗΣ ALEXANDROUPOLI BIKE TEAM ΑΝΔΡΩΝ 40-49 ΕΒΡΟΣ 24/08/1978
24 Parvan Kostadinov CC Velocity ΑΝΔΡΩΝ 40-49 Sofia 15/06/1971
25 Ivan Garbev CC Velocity ΑΝΔΡΩΝ 40-49 Sofia 21/10/1975
26 Τσακωνης Τασος ΑΝΔΡΩΝ 40-49 Θασος 17/09/2018
27 OKAY ACIL CAKA ΑΝΔΡΩΝ 40-49 KIRKLARELI 10/01/1978
28 Adnan cetin ΑΝΔΡΩΝ 40-49 Istanbul 11/12/1974
29 BURHAN KILIC Ebis ΑΝΔΡΩΝ 40-49 EDIRNE 28/05/1974
30 ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΟΞΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΞΑΝΘΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 40-49 Ξανθη 19/09/1977
31 ΤΟΥΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 40-49 Έβρου 07/06/1977
32 Μαριος Ουζουνης Ποδηλατικός όμιλος Δράμας ΑΝΔΡΩΝ 40-49 Καβαλα 03/06/1974
33 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΡΟΖΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 40-49 ΡΟΔΟΠΗ 29/10/1978
34 ΜΙΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ RISOS ORESTIADA ΑΝΔΡΩΝ 40-49 Ορεστιάδα 05/06/1977
35 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΛΛΙΟΣ ALEXANDROUPOLIS BIKE TEAM ΑΝΔΡΩΝ 40-49 ΕΞΩΠΟΛΗ 05/10/1978
36 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΑΛΦΑ ΑΝΔΡΩΝ 40-49 ΓΟΥΔΙ 12/01/1973
37 Λάμπρος Τσαραπατσάνης Π.Σ. Τρικάλων ΑΝΔΡΩΝ 30-39 Ορεστιάδα 19/05/1985
38 Nikola Tsanev KK Strela Popovo ΑΝΔΡΩΝ 30-39 Popovo 04/12/1984
39 Μανωλης Μανουκιαν ΑΝΔΡΩΝ 30-39 Θασος 20/12/1989
40 Δήμος Λιανουριδης ΑΝΔΡΩΝ 30-39 Κομοτηνή 19/03/1983
41 Furkan Resuloglu ΑΝΔΡΩΝ 30-39 Edirne 28/08/1980
42 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΡΑΣ Ποδηλατικός όμιλος Δράμας ΑΝΔΡΩΝ 30-39 Δράμας 16/01/1981
43 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΛΑΤΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 30-39 ΕΒΡΟΣ 11/11/1978
44 Bogdan Kirchev ΑΝΔΡΩΝ 30-39 Bulgaria 06/02/1983
45 Mitko Kolev ΑΝΔΡΩΝ 30-39 Bulgaria 09/06/1981
46 Σωτήρης Χασανιδης Risos Orestiada ΑΝΔΡΩΝ 30-39 Εβρος 17/02/1983
47 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΒΟΥΡΤΖΙΚΛΗΣ ALEXANDROUPOLIS BIKE TEAM ΑΝΔΡΩΝ 30-39 ΕΒΡΟΣ 06/10/1985
48 ΑΚΗΣ ΛΙΘΟΞΟΟΣ ALEXANDROUPOLIS BIKE TEAM ΑΝΔΡΩΝ 30-39 EVROS 15/07/1980
49 Ιωαννης Παπαδοπουλος ΑΝΔΡΩΝ 30-39 εβρος 20/01/1980
50 ΛΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΧΑΡΑΣ ΒΡΗ ΑΝΔΡΩΝ 30-39 ΥΦΑΝΤΕΣ ΡΟΔΟΠΗΣ 07/05/1983
51 ΦΩΤΗΣ ΨΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ALEXANDROÚPOLIS BIKE TEAM ΑΝΔΡΩΝ 30-39 ΕΒΡΟΣ 10/09/1987
52 Angel Yonchovski CC Velocity ΑΝΔΡΩΝ 18-29 Sofia 28/02/1990
53 Galin Genchev ΑΝΔΡΩΝ 18-29 Targovishte 02/11/1991
54 Lumparov CC VELOCITY ΑΝΔΡΩΝ 18-29 Blagoevgrad 26/11/1996
55 Simeon Zhelev Strela ΑΝΔΡΩΝ 18-29 Targovishte 07/10/1992
56 Panagiotis Bistinas Risos Orestiada ΑΝΔΡΩΝ 18-29 Evrou 19/03/1989
57 ΗΛΙΑΣ ΜΠΕΝΤΑΣ Risos Orestiada ΑΝΔΡΩΝ 18-29 Έβρος 25/05/1988