ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ PARTICIPATIONS OPEN ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ 08/10/2017 ORESTIADA

3ος  Ποδηλατικός Γύρος Μνημείων Β. Έβρου   08/10/2017

ΑΝΔΡΩΝ-ΕΦΗΒΩΝ με δελτίο

ΘΡΑΚΑΣ  ΙΠΠΕΑΣ
Α/Α  Ονοματεπώνυμο  Αριθμός Δελτίου Έτος Γέννησης Κατηγορία
1 Τερζής Δημήτρης 13501 1997 Ν.ΑΝΔΡΩΝ
2 Miller Matthew 17745 1989 ΑΝΔΡΩΝ
3 Λινάρδος Νικόλαος 13420 1998 Ν.ΑΝΔΡΩΝ
4 Ιωαννίδης Ορέστης 14154 1997 Ν.ΑΝΔΡΩΝ
5 Σταματόπουλος Παναγιώτης 15145 1987 ΑΝΔΡΩΝ
6 Φραγκούλης Άγγελος 14881 1996 Ν.ΑΝΔΡΩΝ
7 Κyle Kimble 13085 1969 ΑΝΔΡΩΝ
8 Χασανίδης Σωτήρης 16876 1983 ΑΝΔΡΩΝ
9 Μαλάτος Σωτήρης 5137 1978 ΑΝΔΡΩΝ
ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α/Α  Ονοματεπώνυμο  Αριθμός Δελτίου Έτος Γέννησης Κατηγορία
1 ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 17732 1980 ΑΝΔΡΩΝ
2 ΚΩΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18341 1982 ΑΝΔΡΩΝ
3 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 17734 1998 Ν.ΑΝΔΡΩΝ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
Α/Α  Ονοματεπώνυμο  Αριθμός Δελτίου Έτος Γέννησης Κατηγορία
1 ΓΚΟΥΛΙΑΜΤΣΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 15489 1999 ΕΦΗΒΟΣ
2 ΚΑΛΟΝΙΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 15928 1999 ΕΦΗΒΟΣ
3 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14825 1982 ΑΝΔΡΩΝ
4 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14763 1988 ΑΝΔΡΩΝ
5 ΝΤΑΛΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 15923 1986 ΑΝΔΡΩΝ
6 ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 15924 1974 ΑΝΔΡΩΝ
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
Α/Α  Ονοματεπώνυμο  Αριθμός Δελτίου Έτος Γέννησης Κατηγορία
1 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ 17688 1999 ΕΦΗΒΟΣ
Α.Σ Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Αριθμός Δελτίου Έτος Γέννησης Κατηγορία
1 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΣΧΟΣ 13161 1997 ELIT ΑΝΔΡΩΝ
ΠΟ ΔΡΑΜΑΣ
Α/Α  Ονοματεπώνυμο  Αριθμός Δελτίου Έτος Γέννησης Κατηγορία
1 ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14453 1980 ΑΝΔΡΩΝ
2 ΤΑΙΓΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14185 1985 ΑΝΔΡΩΝ
3 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 17323 1979 ΑΝΔΡΩΝ
1000 ΔΕΝΤΡΑ
Α/Α  Ονοματεπώνυμο  Αριθμός Δελτίου Έτος Γέννησης Κατηγορία
1 ΜΑΙΧΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 16212 ELIT ΑΝΔΡΩΝ

OPEN

ΟΝΟΜΑ-NAME ΕΠΙΘΕΤΟ-SURNAME ΟΜΑΔΑ-ΣΩΜΑΤΕΙΟ-CYCLING TEAM ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ OPEN Περιοχή/Region ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ- DATE OF BIRTH
1 Αγγελος Μαυριδης Velos-bottechia ΕΦΗΒΩΝ 17+ Πυλαια 08/12/2001
2 Petya Valentinova Minkova ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18+ Bulgaria 25/06/1991
3 Kubilay Eser Sakarya ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18+ Akyazı 25/08/1996
4 ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ Η ΔΟΞΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΞΑΝΘΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18+ ΞΑΝΘΗ 04/06/1982
5 Meliha Elitaş Trakya Bisiklet Demir Pedal Corlu ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18+ Türkiye 02/06/1965
6 Iveta Aleksieva Velocity ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18+ Sofia 17/10/1992
7 Georgi Shengarov ΑΝΔΡΩΝ 60+ Plovdiv 10/08/1957
8 ΤΣΟΚΤΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ ΑΝΔΡΩΝ 50+ ΚΑΒΑΛΑ 20/04/1965
9 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ ΑΝΔΡΩΝ 50+ ΚΑΒΑΛΑ 07/10/1966
10 ΤΣΟΜΛΕΚΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 50+ ΣΕΡΡΩΝ 10/03/1959
11 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΕΝΤΑΣ RISOS ORESTIADA ΑΝΔΡΩΝ 50+ ΕΒΡΟΣ 04/10/1960
12 İBRAHİM YENİKALAYCI ÇORLU DEMİR PEDAL ΑΝΔΡΩΝ 50+ TEKİRDAĞ 10/11/1960
13 YILDIRAY ÖZTÜRK Ebis ΑΝΔΡΩΝ 50+ Thrace/Trakya 31/12/1966
14 ibrahim salar Delivelo ΑΝΔΡΩΝ 50+ Kadikoy 25/04/1966
15 ΜΟΣΧΟΥ ΝΙΚΟΣ AXD BIKE TEAM ΑΝΔΡΩΝ 50+ ΕΒΡΟΣ 27/06/1964
16 Krum Iliev ΑΝΔΡΩΝ 50+ Plovdiv 13/02/1966
17 Dobromir Minchev YANTRA-ISPOLIN ΑΝΔΡΩΝ 50+ BULGARIA 23/11/1967
18 Tsanko Dimitrov ΑΝΔΡΩΝ 50+ Popovo 15/09/1964
19 ΡΕΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ KALINIKOS BIKES ALEXANDROUPOLI ΑΝΔΡΩΝ 50+ Νέα Χιλή 03/02/1965
20 Robert Grudev ΑΝΔΡΩΝ 50+ Plovdiv 17/03/1967
21 Πετρος Παρτακελουδης ΡΗΣΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 50+ Εβρος 01/02/1967
22 ΛΥΜΠΕΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ ΑΝΔΡΩΝ 40-49 ΚΑΒΑΛΑ 14/08/1971
23 ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ ΑΝΔΡΩΝ 40-49 ΚΑΒΑΛΑ 01/03/1972
24 ΤΣΟΧΑΤΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 40-49 ΚΑΒΑΛΑ 01/04/1968
25 Τσιμαρης Σταύρος ΑΝΔΡΩΝ 40-49 Έβρου 08/03/1973
26 Sadi Çalışkan ΑΝΔΡΩΝ 40-49 Trakya 22/02/1969
27 Dimitar Dimitrov ΑΝΔΡΩΝ 40-49 BG 14/04/1974
28 DIMITAR DIMITROV MAMUT ΑΝΔΡΩΝ 40-49 HASKOVO 14/04/1974
29 burhan kılıç ΑΝΔΡΩΝ 40-49 türkiye 28/05/1974
30 Nedko Lazarov Cernomoreth Burgas ΑΝΔΡΩΝ 40-49 Burgas 08/12/1971
31 ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΟΞΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ-ΞΑΝΘΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 40-49 ΞΑΝΘΗ 19/09/1977
32 ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΟΝΤΟΓΟΥΝΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 40-49 ΕΒΡΟΣ 05/08/1977
33 Παναγιώτης Γαμαγας ΑΝΔΡΩΝ 40-49 Εβρου 15/10/1977
34 Γιώργος Σουλεμεζης RISOS ORESTIADA ΑΝΔΡΩΝ 40-49 Εβρος 18/02/1977
35 Σιωπίδης Κων/νος ΑΝΔΡΩΝ 40-49 Ρέμβη 27/05/1974
36 Γιώργος Κυριαζης Μ.Γ.Σ ΠΑΝΣΕΡΑΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 40-49 Σέρρες 05/01/1975
37 ΘΕΟΔΩΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ ΑΝΔΡΩΝ 40-49 ΚΑΒΑΛΑ 19/10/1972
38 Savvas Romanidis Alexandroupolis Bike Team ΑΝΔΡΩΝ 40-49 Evros 29/07/2017
39 Νικολαος Χαρνιδης RISOS ORESTIADA ΑΝΔΡΩΝ 40-49 Εβρος 13/03/1977
40 Χρήστος Πανταζής Alexandroupolis Bike Team ΑΝΔΡΩΝ 40-49 Κ.Ε.Γ.Ε. Αλεξανδρούπολης 16/04/1969
41 burhan kılıç ΑΝΔΡΩΝ 40-49 merkez 28/05/0974
42 Özcan yılmaz ΑΝΔΡΩΝ 40-49 Turkey 02/09/1974
43 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΡΙΚΟΣ Η ΔΟΞΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΞΑΝΘΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 40-49 ΞΑΝΘΗ 19/04/1968
44 Nedko Lazarov Burgas ΑΝΔΡΩΝ 40-49 Burgas 08/12/1971
45 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΣΜΙΔΗΣ velos bottecia ΑΝΔΡΩΝ 40-49 Βεροια 22/07/1977
46 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΗΣ ALEXANDROUPOLIS BIKE TEAM ΑΝΔΡΩΝ 40-49 ΕΒΡΟΣ 22/08/1970
47 Veselin Nikov ΑΝΔΡΩΝ 40-49 Bulgaria 16/04/1976
48 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 40-49 ΒΕΡΟΙΑ 22/07/2017
49 Χρήστος κουτρας Κεραμιτσης ΑΝΔΡΩΝ 40-49 Εβρου 06/07/1977
50 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΑΖΑΤΣΑΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 40-49 ΔΡΑΜΑ 11/11/1971
51 Ουζουνης Μαριος ΠΟΔΡΑΜΑΣ ΑΝΔΡΩΝ 40-49 Καβαλα 03/06/1974
52 ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΑΝΔΡΩΝ 40-49 ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑΣ 06/03/1974
53 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΖΑΣ Βελος-bottecchia ΑΝΔΡΩΝ 40-49 Πυλαια 23/08/1974
54 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ KALLINIKOS BIKES ΑΝΔΡΩΝ 30-39 ΕΒΡΟΣ 29/01/1979
55 Λάμπρος Τσαραπατσάνης Ποδηλατικός Τρικαλων ΑΝΔΡΩΝ 30-39 Ορεστιάδα 19/05/1985
56 Nikola Tsanev PKD Strela Popovo ΑΝΔΡΩΝ 30-39 Turgovishte 14/04/1984
57 OKAY AÇIL EBIS ΑΝΔΡΩΝ 30-39 Merkez 10/01/1978
58 Emil Konstantinov PKD Strela Popovo ΑΝΔΡΩΝ 30-39 Turgovishte 20/06/1981
59 Mert Suder ΑΝΔΡΩΝ 30-39 Kirklareli 22/08/1978
60 Βουτσιλας Γιωργος Δοξας Σταυρουπολης ΑΝΔΡΩΝ 30-39 Ξανθη 09/06/1983
61 Serhat Altay Demir Pedal Çorlu ΑΝΔΡΩΝ 30-39 Trakya 04/01/1983
62 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΛΛΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 30-39 ΕΞΩΠΟΛΗ 05/10/1978
63 Stoyko Sakaliev Rugachi ΑΝΔΡΩΝ 30-39 Bulgaria 25/03/1979
64 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 30-39 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 07/06/1979
65 Ivan Georgiev CC Burgas ΑΝΔΡΩΝ 30-39 Haskovo 17/08/1981
66 Ιωάννης Σεΐνης Alexandroupolis Bike Team ΑΝΔΡΩΝ 30-39 Απαλός 24/08/1978
67 Resuloglu Road22 ΑΝΔΡΩΝ 30-39 Turkey 28/08/1980
68 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 30-39 ΚΕΓΕ 13/02/1981
69 ΕΥΔΟΚΙΜΟΣ ΦΟΥΡΟΥΝΤΖΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 30-39 ΘΡΑΚΗ 16/06/1982
70 Αναστάσιος Αναστασοπουλος ΑΝΔΡΩΝ 30-39 Αλεξανδρούπολη 05/10/1984
71 Konstantinos Eleftheriadis BAO ΑΝΔΡΩΝ 30-39 Thessaloniki 19/07/1979
72 Nikolai Nikolov ΑΝΔΡΩΝ 30-39 Sofia 13/11/1982
73 Kaloyan Petrov ΑΝΔΡΩΝ 30-39 Plovdiv 26/09/1980
74 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΙΣΤΙΝΑΣ ΑΝΔΡΩΝ 30-39 ΕΒΡΟΣ 20/03/1981
75 Mincho Ribarev ΑΝΔΡΩΝ 30-39 Plovdiv 04/10/1984
76 Ivan Georgiev CC Burgas ΑΝΔΡΩΝ 30-39 Haskovo 17/08/1981
77 Radoslav Konstantinov Chernomoretz Burgas ΑΝΔΡΩΝ 30-39 Burgas 31/10/1983
78 Yavor Kostov CC Chernomorez -Burgas ΑΝΔΡΩΝ 30-39 Burgas 06/08/1985
79 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΥΤΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΧΑΡΑΣ ΒΡΗ ΑΝΔΡΩΝ 30-39 ΥΦΑΝΤΕΣ 07/05/1983
80 Mitko Kolev ΑΝΔΡΩΝ 30-39 Plovdiv 09/06/1981
81 Georgi Bulvelo ΑΝΔΡΩΝ 30-39 Lovech 05/08/1986
82 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΡΑΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΑΝΔΡΩΝ 30-39 ΔΡΑΜΑ 15/01/1981
83 Mauros Azntaridis Alexandroupolis Bike Team ΑΝΔΡΩΝ 30-39 Evros 24/04/1977
84 Αθανάσιος Καβουρτζικλης Θρακας ιππέας ΑΝΔΡΩΝ 30-39 Θράκη 10/06/1986
85 Serhat Altay Çorlu Demir Pedal ΑΝΔΡΩΝ 30-39 Tekirdag 04/01/1983
86 ΡΟΖΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΠΣΚ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ ΑΝΔΡΩΝ 30-39 ΡΟΔΟΠΗΣ 15/03/1978
87 Teodor Rusev ΑΝΔΡΩΝ 18-29 Bulgaria 27/06/1991
88 Γεώργιος Δήμου Alexandroupolis Bike Team ΑΝΔΡΩΝ 18-29 Αλεξανδρούπολη 03/05/1990
89 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΧΑΡΙΤΟΥΔΗΣ RISOS ORESTIADA ΑΝΔΡΩΝ 18-29 Ελληνωχόρι 29/03/1999
90 Ηλίας Μπεντας RISOS ORESTIADA ΑΝΔΡΩΝ 18-29 Έβρος 25/05/1988
91 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΙΣΤΙΝΑΣ RISOS ORESTIADA ΑΝΔΡΩΝ 18-29 ΕΒΡΟΣ 19/03/1989
92 Stanimir Cholakov ΑΝΔΡΩΝ 18-29 Svilengrad 17/12/1991